Domy-Niepolomice.PL

Domy i Mieszkania w Niepołomicach - informacje, nowości i porady!

Jesteś tutaj

Domy i Mieszkania

ParkEko Niepołomice

ParkEko-Niepołomice (zdjęcie autora)

Osiedle domów jednorodzinnych ParkEko w Niepołomicach wyróżnia się na kilka sposobów - jest duże, oryginalne, zamieszkałe - ale też ciągle się rozwija. Domy zawierają tradycyjne, ale i nowoczesne rozwiązania techniczne, mają ciekawą stylistykę i - nawet te mniejsze - mają większą przestrzeń, niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Osiedle ParkEko jest - przynajmniej w założeniach - największą tego typu inwestycją w Niepołomicach, jeśli nie w całym powiecie Wielickim. Na obszarze około 8 hektarów ma znajdować się 215 domów jednorodzinnych, z których ponad 70 zostało już zbudowanych. Ponad połowa domów i segmentów jest już zamieszkana - na brak sąsiadów nie można więc narzekać.

Osiedle Ostoja

Osiedle Ostoja - zdjęcie napisu: Zabierzowska 39a

Osiedle Ostoja to cztery, ogrodzone budynki mieszkalne, w których można znaleźć atrakcyjne mieszkania i apartamenty z balkonami i tarasami. Wszystko to w bliskim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej.

Jeśli chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku Krakowa, jednocześnie pozostać w sąsiedztwie Miasta Królów Polskich, ale nie chcesz kupować lub budować własnego domu, to inwestycja taka jak Osiedle Ostoja będzie dobrą ofertą dla Ciebie.

Mieszkania i apartamenty są przestronne i jasne przez większą część dnia, o powierzchniach od około 45m2 do około 70m2.

Nowoczesna architektura nawiązuje do tradycyjnej architektury regionu, a wysoki standard wykonania i energooszczędne technologie gwarantują niskie koszty utrzymania mieszkania.

Osiedle Boryczów

Osiedle Boryczów Miniatura (JPG)

Nieco na uboczu - Osiedle Boryczów znajduje się na skraju Puszczy Niepołomickiej i niedaleko centrum Niepołomic. Doskonałe miejsce, jeśli chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku i znaleźć się - niemal na wyciągnięcie ręki - blisko przyrody.

Osiedle mieszkaniowe w Niepołomicach Boryczowie - bo tak brzmi pełna nazwa - to 49 domów (segmentów) w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych przez Autorską P

Udostępnij znajomym

Warto wiedzieć

Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy - okres kredytowania nawet 30 do 45 lat - którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Udzielany najczęściej na budowę lub zakup nieruchomości - domu lub mieszkania.

WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Rate) - wysokość oprocentowania pożyczek na rynku międzybankowym w Polsce. Jest to średnia stopa procentowa, ustalana w Warszawie, w każdy dzień roboczy o godzinie 11:00. Stawkę WIBOR określa Polskie Stowarzyszenie Dealerów Bankowych na podstawie ofert złożonych przez 16 banków - po odrzuceniu dwóch najwyższych i dwóch najniższych wielkości.

LIBOR (ang. London Interbank Offered Rate) - stopa procentowa kredytów oferowanych na rynku międzybankowym, ustalana o godz 11:00 (GMT) w Londynie przez cztery główne banki: Bankers Trust, Bank of Tokyo, Barclays i National Westminster. Stanowi bazową stopę procentową dla ustalania oprocentowania kredytów i depozytów na rynku międzybankowym oraz kredytów.

Logowanie